30 Минути Креативни Шарени Кристално Проѕирно Hourglass Sandglass Стакло Песок Тајмер Часовник Дома Декор Свадба Декорација Подароци
Ново - 15 %

30 Минути Креативни Шарени Кристално Проѕирно Hourglass Sandglass Стакло Песок Тајмер Часовник Дома Декор Свадба Декорација

Залиха
DEN 364.32
DEN 310.00
Износот:


30 Минути Креативни Шарени Кристално Проѕирно Hourglass Sandglass Стакло Песок Тајмер Часовник Дома Декор Свадба Декорација Подароци
Големина : 8 X20cm ( Ние се измери големината на сите наши производ од страна на страна,така ќе има се за -5мм да 5mm отстапување)
Боја : Розова, Bule, Виолетова, Бела

Декларираните карактеристики

боја:
Бела, Bule, Виолетова, Розова
Број На Модел На:
30 Мин

Поврзани производи