shhworldsea 1pcs T10 W5W Авто Сијалица Штекер Светилка Носителот Конектор за Продолжување
Ново - 25 %

shhworldsea 1pcs T10 W5W Авто Сијалица Штекер Светилка Носителот Конектор за Продолжување

Залиха
DEN 127.20
DEN 96.00
Износот:


shhworldsea 1pcs T10 W5 W Авто Сијалица Штекер Светилка Носителот Конектор за Продолжување
Fitment :
OEM/LED/Xenon(HID) сијалица socket
T10/W5 W/194/168/T15
T10 Крстот Референца :
W5 W (194 168) 147 152 158 159 161 168 184 192 193 194 259 280 285 447 464 501 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825 504 2821 12256 12961 M158 M155 (За Референца Само)
Спецификации :
Нов & Висок Квалитет
Приклучок : T10
Напон : DC12 V
Боја : црна
Материјал : ABS и црвена/црна или друга боја жици
Жица Должина : 9.6 cm
Пакет содржи : 1x T10/W5 W/194/168/T15 Штекер Xenon LED Сијалица Автомобил Камион Конектор ЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Друг производ што ќе може да заинтересирани во

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Големина:
t10
Објектот Тежина:
0.01kg
Име На Модел:
t10
Бренд Име:
shhworldsea
Специјални Функции:
t10
Напон:
12V
Материјал Тип:
Пластични
Од Моќ:
.W
Интерфејс:
t10
Автомобил Направи:
Универзална

Поврзани производи