Медицински боја и леплив фластер 15cm*500cm

Медицински боја и леплив фластер 15cm*500cm

Залиха
DEN 412.80
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
ZHONGYAN TAIHE
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Број На Модел На:
15cm*500cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација

Поврзани производи