Моден Сребро Огледало Вест Јакна Машки Пејач облека Костим Rhinestones Панк Стил Дс Dj Outerwear ноќен клуб Облека
Ново - 8 %

Моден Сребро Огледало Вест Јакна Машки Пејач облека Костим Rhinestones Панк Стил Дс Dj Outerwear ноќен клуб Облека

Залиха
DEN 7440.00
DEN 6845.00
Износот:


Нашите дизајн е потеклото и добар квалитет, цена база на квалитет, не се споредуваат цена само.
Големината е Азија големина која е 1-2 димензии помали од НАС/Евра големина.
Ве молиме забелешка вашата тежина, висина во вашата нарачка, ние ќе ви испратиме најдобри големина
Големина М е сличен како САД големина XS-S
Големина L е сличен како САД големина S-M
Големина XL е сличен како САД големина M-L
Големина XXL е сличен како САД големина L-XL
Големина информации :
вистински фотографии
На sequins се сите огледало боја, сликата е нова направи, постојат сина боја Заштитни филмови на Sequins површина со цел да се спречи Нула, што ќе го урне филмот пред да го носат. под сината е јасно огледало.
Многу е важно Нашите Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме, напишете одредување на вашата висина и тежина , ние ќе ви испратиме најдобри големина за да ви одговара. За превозот Ние брод за излез на стоки во рамките на 7days од приемот на вашата исплата, и ќе им понуди следење на број. Ако сакате да ги примате во кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да платат за екстра трошоци . Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. EMS 7-10 дена DHL 3-7 дена Бесплатен превозот обично 7 работни дена да : велика Британија, Германија, Франција, Ирска, Австрија, Белгија, Исланд, Данска, Финска, Холандија, Луксембург, Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Шпанија, Грција, Италија обично 10 работни дена да се : сад, Канада, Австралија, Јапонија, Нов Зеланд обично 15 работни дена да : Русија, Белорусија, Украина, чешка Република, Латвија, Литванија, Полска, Лихтенштајн, Романија, Малта, Естонија, Албанија, Словачка, Словенија, Турција, Унгарија, Андора, Бугарија, Босна и Херцеговина, Faroe Острови, Ватикан, Гренланд, Косово, Хрватска За Повратни информации Доколку ви се допаѓа нашиот производ, pls ни остави позитивен фидбек, ако не сте задоволни, мора да контактирате со нас во рок од 5 дена откако ќе го добие тоа, затоа што сите наши производи се посебни користат за фаза шоу, ние canot прифати врати по една недела, затоа што некој може да го користат тоа веќе.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Материјал:
Акрилик,Ацетат
Затворање Тип:
Патент
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Панк Стилот
Обвивка Материјал:
Памук
Јака:
Мандарински Јака
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
ZIPPIDY
Број На Модел На:
ѕвезда стил
Маскирани:
No
Декорација:
Патентите
боја:
Црна СРЕБРО.
Стил:
Новина, мода јакна и вест, тенок, господин
користат за:
Машки пејачка, танчерка, DJ , Ds, бар партија фаза носи перформанси
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пополнување:
Памук
Стил:
Европски и Американски Стил

Поврзани производи