6 компјутери/set Lash Продолжување Печ Индивидуални Eyelash Продолжување Пинцети Под Око Влошки Жад Камен Гума Компресор
Ново - 15 %

6 компјутери/set Lash Продолжување Печ Индивидуални Eyelash Продолжување Пинцети Под Око Влошки Жад Камен Гума Компресор

Залиха
DEN 431.52
DEN 367.00
Износот:


Количина : 6 предмети, вклучувајќи
1x Лепак сушење воздушниот компресор
1x Лента
2x помош на пинцета (1 крива пинцети, 1 директно пинцети)
1x Пак Под око хартија влошки
1x Jadestone лепак стојат
Овој комплет е од голема помош во вршење на eyelash проширување Пакет се вклучени : 1x Шминка Лажни Eyelash Комплет Наместен

Декларираните карактеристики

Должина:
1 set
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Големина:
6 pcs/set
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Број На Модел На:
LF-006
Лажни Трепки Стил:
Други
Количина:
1 сет

Поврзани производи