Модерната Кујна, Фрижидер Виси да Зачувате Простор за Складирање Торба Храна Организатор Фрижидер Складирање Торба со 2 Куки
Ново - 6 %

Модерната Кујна, Фрижидер Виси да Зачувате Простор за Складирање Торба Храна Организатор Фрижидер Складирање Торба со 2 Куки

Залиха
DEN 36.00
DEN 34.00
Износот:

Карактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет. 2.PP+полиестер,шупливи дизајн,дише и лесно да се чисти. 3.Тоа може да бидат обесени на фрижидерот мрежа поставени леќата пакет, пакет сосови и други мали нешта. 4.Торба дизајн,компактен и не го окупира просторот. Тип : Складирање Кеси Материјал : Полиестер Боја : Сина и Црвена Спецификација : 22.3*15 CM пакувањето на Производот : 1 x складирање Торба

Декларираните карактеристики

боја:
Сина
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Употреба:
Храна
Број На Модел На:
G9G01
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Производот:
Двојна намена Фрижидер Прашина Маска
Материјал:
Полиестер
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Бренд Име:
PERNEAKY
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Капацитет:
22.3*15CM
Дебелина:
Nomal
Спецификација:
22.3*15CM
Материјал:
Полиестер

Поврзани производи