Bamos Нови Стилски Уникатен Blue & White Оган Опал Морска Ѕвезда Капка Обетки 925 Sterling Silver Исполнет Женски Дно На Животните Накит
Ново - 40 %

Bamos Нови Стилски Уникатен Blue & White Оган Опал Морска Ѕвезда Капка Обетки 925 Sterling Silver Исполнет Женски Дно На Животните

Залиха
DEN 559.20
DEN 336.00
Износот:

По испраќање на пост(покаже чека купувачот добиваат стоки), не Можеме да ги менувате адреса повеќе,па ве молиме проверете ја адресата пред тоа.Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.Pls љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Bamos
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Ear0710
Метали Тип:
925 sterling silver исполнет
Материјал:
Опал

Поврзани производи