2 за Поларис RZR XP1000 RZR900 за John Deere Gators rearview огледало се Отцепи UTV Страна Огледало За Да Сум Командант
Ново - 10 %

2 за Поларис RZR XP1000 RZR900 за John Deere Gators rearview огледало се Отцепи UTV Страна Огледало За Да Сум Командант

Залиха
DEN 1871.52
DEN 1684.00
Износот:

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : високо влијание пластични & Нерѓосувачки Завртки Силен и издржлив челик менгеме Супер тешка домување е отпорен на штета Широк опсег на приспособување

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Ширина:
7.08inch
Бренд Име:
ZRIHE
Име На Модел:
RH2-РМ-037-Б.К.
Објектот Висина:
8.86inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
1.08kg
Објектот Должина:
8.86inch
боја:
Црна

Поврзани производи