Aosbos 2018 Трајни Платно Drawstring Ранци за Жени Мажи Кофа Салата Торба за вежбање на Отворено Спорт Кошарка Складирање Кеси
Ново - 30 %

Aosbos 2018 Трајни Платно Drawstring Ранци за Жени Мажи Кофа Салата Торба за вежбање на Отворено Спорт Кошарка Складирање Кеси

Залиха
DEN 1576.32
DEN 1104.00
Износот:


Aosbos 2017 Трајни Платно Drawstring Б ackpacks за Жени Мажи Кофа Салата Торба за вежбање на Отворено Спорт Кошарка Складирање Кеси
Опис
Пакет листата :
1 * Платно Drawstring Ранец
Спецификации :
Бренд Име:Aosbos
Пол : Унисекс
Материјал : Платно
Големина : 26*26*49cm
Предмет Тип : Салата Спортска Торба/Фитнес Торба
Usage1 : Drawstring Ранци за Салата
Usage2 : Училиште Торба
Usage3.Кошарка Ранци
Функција : Трајни производи,со Висок квалитет,Водоотпорен ;
Карактеристики :
1. Моден торба форма, ќе стане фокусот на салата;
2. Водоотпорен материјал, Издржлив, преносни,големи c apacity;
3. Тоа може да се користи во сите видови на activites.Како што се : Фитнес;Одмор;Кампување;Училиште торба;
Забелешки :
1. Почитувани клиенти, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот поштенски код кога ќе ги напишете вашите лични информации, така што можеме да го испрати до вашата адреса точно.
2.Сите слики се точни пукање ,но поради влијание од страна на осветлување и различни екран ,тоа ќе се прикажува малку боја различни.
3.Сите големина,е прирачник за мерење ,ве молиме оставете 1-2 см разлики,ви благодариме.
С&П
П : Како можам да платам за цел?
О : за Да платат за вашата цел на Ali Express, ве молиме следете ги чекорите подолу :
(1) Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
(2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
П : Како не Ali Express заштита на моите исплати?
A : Плати безбедно со вашата кредитна картичка без да ги изложиме ги вашите детали.При плаќање на интернет, вашите податоци се заштитени од страна на Veri Sign SSL енкрипција (највисоко ниво на заштита ccommercially е достапна).
Вашите трансакции се секогаш гарантира со Ali Express.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Пошта која е бесплатен превозот.
П : дали постои следење на број на мојата цел?
A : Да,ние брод секоја цел со своите следење на број, и можете да го видите на пратката статусот на вашиот Aliexpress Сметка или од други соодветни веб-сајт.
П : Како можам да ги пратите мојата цел?
A : Откако ќе брод вашата нарачка, следење на број ќе се генерира. Можете да ги пратите вашите цел на превозот веб-страницата на друштвото со следење на број предвидени. Влезете во мојот Alibaba, и да видат следење детали во трансакции.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување деталите во описот на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект , што е трговија на големо цена?
A : Ние ќе се apprecited дека ако не можете да испратите e-mail на нас, се разбира, најдобра цена за вас.

Декларираните карактеристики

Тип на спорт:
Фитнес
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Aosbos
Капацитет:
Помалку од 20L
Пол:
Унисекс
Големина:
26*26*49cm
боја:
црна,каки
Тип На Објект:
Салата Спортска Торба/Фитнес Торба
ip камери 1080p wifi:
Drawstring Ранци за Салата
Usage2:
Училиште торба
Usage3 :
Кошарка Ранци
Функција:
Издржливи,со Висок квалитет,Водоотпорен
Број На Модел На:
W003

Поврзани производи