Радост Агол За Да Го Заклучите (5 Парчиња/Многу) Симпатична Ballpoint Пенкала Ballpoint Коска Во Облик На Пенкала Училиште Материјали Spoof Подароци Пад На Превозот
Ново - 5 %

Радост Агол За Да Го Заклучите (5 Парчиња/Многу) Симпатична Ballpoint Пенкала Ballpoint Коска Во Облик На Пенкала Училиште Материјали

Залиха
DEN 235.20
DEN 224.00
Износот:

Радост Агол за да го Заклучите (5 Парчиња/Многу) Симпатична Ballpoint Пенкала Ballpoint Коска во Облик на Пенкала Училиште Материјали Spoof Подароци Капка Превозот Материјал : Пластични Боја : Како што е прикажано како слики Обликувани како човечки коски. Идеален за практична џокер,особено забавно за здравствените работници и стручни лица. Тоа е совршен за медицински сестри, midwives, лекари, radiographers, хирурзи, физиотерапевти, итн. Должина : 15cm/5.91" (Прибл.) Продажбата На Моделот : Микс Количина : 5 Парчиња/Многу

Декларираните карактеристики

Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.38 mm
Бренд Име:
Радост Агол
Број На Модел На:
BSBP17821
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Материјал:
Пластични
Обликот:
човечки коски
Големина:
Length 15cm/5.91'' (Approx)
Тежина:
13 g
рефил боја:
Црно Мастило Ballpen
Стил:
Смешни
дизајн:
5 Дизајн Микс
Употреба:
Заводот и училишни материјали
фабрика:
ние сме фабрика
Продажбата на моделот:
микс
Количина:
5 парчиња по многу

Поврзани производи