2018 Есен И Зима кул децата момчиња капи beret деца ззп бренд Шарени шапка момче додатоци boina infantil
Ново - 49 %

2018 Есен И Зима кул децата момчиња капи beret деца ззп бренд Шарени шапка момче додатоци boina infantil

Залиха
DEN 575.52
DEN 293.00
Износот:


Боја
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Превозот
1.Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и име и презиме се апсолутно точни.
2.Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само не грижете се, ние ќе ве информира за прв пат.
Време на испорака
1. Ако изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Дел од транспортните трошоци може да се наплаќа. Но, тоа е следење на информации.Можете да го видите она што го датумот на вашиот стоки испратени некаде. Пристигнувањето околу 20-60 дена 2. Ако ви треба побрзо. Можете да изберете EMS и курирската служба DHL. Неговата релативно високи транспортни трошоци. Но, генерално, може да се земе за испорака 3-10 дена.
ПРЕВОЗОТ НАЧИН
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Кина Пост
15-60 Работни Дена
Продавачот за Испорака Метод
15-90 Работни Дена
Ems
10-25 Работни Дена
Epacket
10-25 Работни Дена
DHL
3-10 Работни Дена
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Ако имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни.
2. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот.
Политика На Враќање
1.Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе ви даде задоволителен одговор.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Berets
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
К KISSBAOBEI
Стил:
Повик
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
01543
Шаблон Тип:
Plaid
Глава Турнеја:
51-54cm

Поврзани производи