FREEARMY Есен Дами Zip-up Дуксери Жените Секојдневен Кратки Јакни Грб Outerwear Маскирна Везени Печ Дуксери Суичери
Ново - 34 %

FREEARMY Есен Дами Zip-up Дуксери Жените Секојдневен Кратки Јакни Грб Outerwear Маскирна Везени Печ Дуксери Суичери

Залиха
DEN 1722.24
DEN 1137.00
Износот:


Да почитувани купувачи :
1. Таму може да се 1±3cm грешки за рачно мерење. ( 1cm = 0.39 инчи )
2. Големина во нашата продавница е АЗИЈА големина, тоа е 1 или 2 димензии помали од Европа/НИ големина, ние ви препорачуваме да се однесуваат на горенаведените големина на табелата пред ставање на наредби.
Ако не сте сигурни како да се избере правилната големина, исто така можете да контактирате на нашите клиенти sercive, само кажете ни ја вашата висина, тежина, биста и половината големина. Ние ќе ви препорача соодветна големина за вас наскоро.

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Zip-up
Бренд Име:
Бесплатни Војска
Тежина:
355
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Плетени
Стил:
Воени
Број На Модел На:
ГШ-8807C
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Воена Мода
боја:
Маскирна
Јака:
стојат јака
Дами Zip-up Дуксери:
Жените Секојдневен Кратки Јакни
Дами качулка :
Маскирна Везени качулка
моден дизајн:
дуксери суичери

Поврзани производи