Blackview А5 Калено Стакло Филм Експлозија Доказ Екран Заштитник За Blackview А5 Телефон Случај Покрие Филм
Ново - 15 %

Blackview А5 Калено Стакло Филм Експлозија Доказ Екран Заштитник За Blackview А5 Телефон Случај Покрие Филм

Залиха
DEN 95.52
DEN 81.00
Износот:

Ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрение и враќање адреса пред да го испратите објектот назад.Пакет : 1 Парче Стакло Филмот+Брише
4. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.За Blackview А5
2. Предмети генерално се испраќаат надвор со 2 работен ден по вашата исплата е расчисти (Саб. Ако сте го направиле некоја цел, и сакате да добиете објект слики без жиг, ве молиме контактирајте со нас. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ако ви е потребна за следење на информации,што се предложи да се избере Кина Пост Воздух Mail,што чини возраст,без оглед дали се купи една или две или три,вашиот товар додаде само, И можете да ги пратите на тоа се додека не пристигна на вашето место. Во секој случај,ве молиме да не't грижете се, тој ќе пристигне во вашата земја успешно и нејзините packet loss стапка е многу, многу ниско. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине оставајќи неутрален (3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди), ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.Големина на екранот : 4.
Blackview А5 Калено Стакло Филм Експлозија Доказ Екран Заштитник За Blackview А5 Телефон Случај Покрие Филм
Напомена : 1. Кога времето на приемот ќе биде крајот и што уште не го добиете вашиот објектот,ве молиме пратете ми порака и јас ќе го продолжи времето на приемот од страна на 15-20 дена. & Јавен празник исклучени.Бесплатен Превозот ќе биде испорачуван Кина Пост Oridinary Мал Пакет Плус
5.
ДРУГИ
1. Нарачката ќе ви биде испратена на вашата страна превозот компанија во рамките на времето за испорака сајт кои се однесуваат на листата на превозот услуги подолу.Русија клиент ве молиме оставете ги вашите целото име и адреса, така што нема't задоцнување на пратката
Љубезно потсетување :
1. Ако треба да се стави на поголема цел, што е повеќе од макс количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст. Ако сакате ни да ви помогне да се откажат од превозот, ве молиме контактирајте со нас, и го стави во вашите клиенти'адреса кога ставате ред. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние целосно гаранција на нашите објекти. Ако сакате да ги пратите на објект 's информации на целиот курс во реално време, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или руски Воздух. Сите предмети се сосема нови состојба, освен ако не е определено поинаку друго место во описот. Во сите случаи, купувачите плаќаат такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код.
Опис :
1. & Сонцето.Имаме два типа на пакети,еден со мало пакување,другиот, без мало пакување, ве Молиме да го направите вистинскиот избор,двете на пакет ќе се заштити стакло многу добро.
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
1.Ако сеуште не го добиете вашиот објект во рок од 15 дена, јас ќе ги провери своите превозот држава во изразат компанијата, ако тоа недостасува или во транзит,тогаш јас ќе се сноси одговорност и наплата пари.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
VBNM
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
За:
Blackview А5
Големина На Екранот:
4.5 Инчи
Компатибилен Blackview Модел:
за Blackview А5 Екран Заштитник
Компатибилен Blackview Model1:
за Blackview А5 Екранот
Компатибилен Blackview Model2:
за Blackview А5 Калено Стакло
Компатибилен Blackview Model3:
за Blackview А5 Стакло
Компатибилен Blackview Model4:
за Blackview А5 Корица Стакло
Компатибилен Blackview Model5:
за Blackview А5 Телефон Филм
Компатибилен Blackview Model6:
за Blackview А5 Телефон Случај Маска

Поврзани производи