10pcs двоен ред круг бисер дијамант копчето,19mm да се шие на свадба Фустан додатоци.
Ново - 10 %

10pcs двоен ред круг бисер дијамант копчето,19mm да се шие на свадба Фустан додатоци.

Залиха
DEN 239.04
DEN 215.00
Износот:

Тип на производ : Легури чипка копчето
Број на продажбата : 10 парче/многу
Тежина : 5.5 g/парче
Материјал : алуминиумски
боја:се Зголеми злато
Декорација Материјали : Acryl+ rhinestones
Големина : 30*32-милиметри
Производ интерес : трајни сјајна.
Употреба : облека, webbing, свадба и други сјајна декорација, откривајќи ги нивните шарм.

Декларираните карактеристики

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 7, 9, 10, 11, микс
Бренд Име:
Lkeran
Број На Модел На:
F018
Тип На Производ:
Други
Големина:
30*32-МИЛИМЕТРИ
боја:
Роуз Злато

Поврзани производи