1 Сет Водоотпорен Конектори 12 Pin Начин Запечатени Електрични Wire Конектор Приклучок За Авто Автомобил Камион
Ново - 40 %

1 Сет Водоотпорен Конектори 12 Pin Начин Запечатени Електрични Wire Конектор Приклучок За Авто Автомобил Камион

Залиха
DEN 95.04
DEN 57.00
Износот:


BI0003920
Спецификација :
Бренд нови
Боја : водоотпорен затка ќе бидат испратени по случаен избор
Големина : како што е прикажано во слика
Се препорачува жица надворешен дијаметар 2.2 mm до 2,5 mm.
Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми.
Лесно да се инсталира.
Апликација за автомобил, камион, велосипед, брод итн.
Пакет се вклучени :
1 Сет x Машки & Женски Конектори Собрание
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
водоотпорен конектор

Поврзани производи