1pcs/пакет 80g 100g Јапонија Inchiku двојно помогне кука убодни porgy намамат Црна porgy риба брада jigging брод платика намамат риболов справи
Ново - 46 %

1pcs/пакет 80g 100g Јапонија Inchiku двојно помогне кука убодни porgy намамат Црна porgy риба брада jigging брод платика намамат

Залиха
DEN 553.92
DEN 299.00
Износот:


тежина : 80g,100g
80g само црвена боја за избор
100g, 4 боја избор : златна,црвено вино,црвени,зелени
секој намамат придава 2 парчиња 3/0 Mustad roped им помогне на куките
-Поради безбедносни причини , ние прифаќаме Aliexpress Зачувам -ве Молиме да ни остават порака или забелешка откако ќе се одлучите да купите нашите производи да се провери дали имаме акции или не пред место цел, обично 99% имаме акции. Ве молиме да одбие да ја прифати ако се најде пакетот оштетени или отворање -Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас -Ако сте примиле оштетениот производ, ве молиме да ги доставите на фотографии за проверка и потврдување, ние сме сигурни дека ќе ви даде задоволувачки одговор. -Цел вредност вредност над 5 ние ќе ги искористиме брзо регистрирани ail mail превозот метод со следење на број на вашата парцела испорака, како што е Кина Пост Регистрирани Ail Mail, Aliexpress Стандард Превозот, E-пакет, Посебна Линија-YW, Сингапур Пост, Posti Финска, итн. -ние ќе ви одговори на купувачот во рок од 12 часа. Задоволството на клиентите е многу важно . Род дел не е бесплатно во секое време, ве молиме љубезно, истакна!
. -Ако имате било какви прашања, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво место. -ако најде парцела содржи стоки не е вашата цел објектот, ве молиме испратете ни стока слика со својата тежина мерење слика за нашето истражување.
проверете и, пред прифаќање потпис во суштина е фер за продавачот и купувачот. ве молиме да се обратите на вашиот локален поштата, пополнат и достават формуларот за име на CN24 list (Листа на Парцела скршени & недостига евиденција)
2. тогаш ве молиме испратете го вашиот парцела испорака следење Бр.
нашата по продажба на услуги не е потполно бесплатна, компонента како водич керамички прстен, ќе плаќаат за испорака на плаќање, ние може да ви дадат за слободни.
Ние не го прифати оспорувањето на род штета/скршени откако ќе потпис прифаќање без проверка
вашиот парцела пристигнувањето, ќе се отвори парцела најде дефект (не вклучувајќи ги и малите мал дефект како што се род сликарство мал нула, итн), ве молиме да ги преземат слики со телефон и да бара испорака на услуга на персоналот забелешка оштетување на пратката приемот на хартија
Ако вашиот парцела беше прифатен од страна на вашите пријатели или роднини, без проверка, подоцна ќе се најде дефект, и тоа од страна на породувањето, ќе треба да се направи такво нешто :
1.
По вашата парцела пристигнувањето, ќе се бара да се отвори парцели и да се провери дали род состојба е во ред или не. и сите род штета слики (мора да вклучувајќи парцела материјал скршени/штета слики) sent to mailbox Aliexpress ЕМС услуга центар 's официјалниот поштенско сандаче. Тие ќе контактираат и да ви одговори. Сите загуба ќе бидат вратени од нив. Ако сте задоволни со предмети кои сте ги добиле, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди appraisement. -ве молиме љубезно се направи валидна плаќање во рок од 3day - Парцела ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата.
ние ви дадат род по продажба на услуги, до одреден опсег, можете да не контактирате ако вашите прачка има проблем. -Обично тоа трае околу 15-25days за парцела пристигнување, доколку се сретне со виша сила фактори како што се лошите временски, национален празник сезона промоција, итн, тоа ќе треба повеќе денови, ако парцела пристигнување истече 60days ние и ветуваме на целосно рефундирање на дека.

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов
Бренд Име:
ucatchok
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Ако постои barb:
Yes
Спецификации:
75G, 80G, 85G, 90G, 95G

Поврзани производи