Paintless Дент Поправка Алатка за Полнење Светилка Рефлексивни Borde 12v PDR светилка Одбор со прилагодливи заградата
Ново - 20 %

Paintless Дент Поправка Алатка за Полнење Светилка Рефлексивни Borde 12v PDR светилка Одбор со прилагодливи заградата

Залиха
DEN 12432.00
DEN 9946.00
Износот:


3 ленти со линија одбор,1 Кул бело,2 топло бела големина е 920x180x25mm текст volts : 12 V DC светлина агол на гледање : 120 степен долг живот : 50000 часа

Декларираните карактеристики

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
Пакет:
Случај
Број На Модел На:
чекан алатки
Бренд Име:
PDR кралот
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња:
1
DIY Материјали:
Металугрија
Големина:
hammer tools
Тип:
PDR светилка
Име:
PDR светилка

Поврзани производи