на жените им помогнам на едно парче костим за капење, плус големина бански larges големина руската пливаат одговараат на женски beachwear костим за капење 2XL да 5XL
Ново - 36 %

на жените им помогнам на едно парче костим за капење, плус големина бански larges големина руската пливаат одговараат на женски

Залиха
DEN 1416.00
DEN 906.00
Износот:


Ние ќе го избере најдобриот испорака начин според различни земја, сите испорака имаат детали за следење. На пример, во Русија, откако ќе стави ред, тоа ќе трае околу 2 до 3 недели за да стигне до вас.
плус големина бански едно парче жените големи димензии костим за капење, едно парче за жените голема големина пливаат одговараат на пливање носат
Само да потрае големина (биста, половината, колковите) круг на вашето тело.
Белешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење. (1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инчи) 2. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. 3.Како да се исчисти : Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, без белење, без пеглање. Добро позитивни повратни информации од клиентите :
На добар фидбек од потрошувачите. Фотографиите од некои руски клиенти.
Некои фотографии од фабриката, костими за капење е со добар материјал и произведени strickly.
на костими за капење помина многу се тестираат и да добијат сертификат.
Ние главните испораката од страна на E пакет, Кина пост ,aliexpress стандард превозот, Русија воздух и др.

Декларираните карактеристики

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Бренд Име:
YOUDIAN
Број На Модел На:
D7710/D7711/D7712
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Поврзани производи