Нови пристигнување корејски модни луксузни бисер цвет 5 големи corsage црна lapel pin за жените одговараат значка брошеви/broches/brosche
Ново - 28 %

Нови пристигнување корејски модни луксузни бисер цвет 5 големи corsage црна lapel pin за жените одговараат значка брошеви/broches/brosche

Залиха
DEN 719.52
DEN 518.00
Износот:


големина : за 8см*8cm

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
CNANIYA
Материјал:
Ткаенини
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
bowknot
Број На Модел На:
11231
Брошеви Тип:
Брошеви
Type1:
kpop acessorios/брошеви за жени
Type2:
модни додатоци игли/луксузни брошеви за жени со висок квалитет
type3:
луксузен бренд за накит/broches bijou/bijoux femme
type4:
broche strass/broches de luxe/broche perle
type5:
broche foulard/broche echarpe/broche femme
type6:
рачно изработени brooch/кристал brooch
Type7:
свадба додатоци/јужна кореја облека acessorios
Type8:
Евтини прибор за облека

Поврзани производи