BLUEFRAG Шминка Четки Поставите 15Pcs Убавина Алатки Моќ Фондацијата Меша Контура Руменило Око Веѓата Сенка highlighter Сочинуваат Четка
Ново - 44 %

BLUEFRAG Шминка Четки Поставите 15Pcs Убавина Алатки Моќ Фондацијата Меша Контура Руменило Око Веѓата Сенка highlighter Сочинуваат

Залиха
DEN 643.20
DEN 360.00
Износот:


BLUEFRAG Шминка Четки Поставите 15 Pcs Убавина Алатки Моќ Фондацијата Меша Контура Руменило Око Веѓата Сенка highlighter Сочинуваат Четка
Превозот Време :
e Packet во САД : 7-15 дена
Кина Пост Воздух Mail/Сингапур Пост : Околу 25 Работен Ден
Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Превозот време за Бразил ќе биде 50-100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPS-от превозот ќе биде побрзо, обично 7-15 работни дена.
Нарачки ќе бидат обработени во рок од 48 часа. Вие ќе бидете информирани on-line откако е предаден и следење на информации обично ќе биде надграден во рок од 72 часа.
Ве молиме да биде љубезно информирани дека бои на објектот ќе примите може да бидат различни од слики на објектот страница. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека сликите се само за вашиот референца и ние треба да се направи боја на вистинскиот производ како стандард.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашата Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди и го препорачувам нас на други клиенти.
Ние побара да не контактирате за било какви прашања во врска со вашата нарачка, наместо на давање неутрални или негативни повратни информации, или отварање на спор, кој нема да биде од помош за решавање на проблеми.
П : Како би можеле да ми плати за мојата цел?
A : Ние во моментов го прифатат плаќање преку Кредитна Картичка, Visa Картичка и Master Card.
П : Како да знам каде мојата цел е сега?
A : Постојат следење на број, за секој ред откако е испраќаат. Ќе може да се следи на превозот во процесот на следење на број на вашата нарачка на соодветниот веб-сајт.
П : дали Е можно за мене да се направи масовно купување во вашата продавница?
A : Да. Ако би сакале да се направи масовно купување, може да контактирате со нас да разговараат за трговија на големо цена. Ние ќе ви обезбеди најдобра цена.
Треба да имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. ние секогаш ќе ви овозможи со најдобра услуга и производ.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
BLUEFRAG
Четка Материјал:
Најлон,Синтетички Влакна
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Број На Модел На:
BLBR0359
Големина:
Makeup Brush set
Количина:
15pcs
Рачка Материјал:
Дрво
Тип На Објект:
Шминка Четка
Материјал:
Вистински Природен Животински Влакна & Вегетаријанска Синтетички Taklon Влакна На Косата
Тип На Објект:
Шминка Четка
Број На Модел На:
BLBR0359
Големина:
Full Size
боја:
Бела
користат за:
ББ Крем, Моќ,Фондација,blusher
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Количина:
15pcs
Одговара:
Лицето,носот,очите,Руменило,Сенки,Concealer
Функција:
Супер Меки
Рачка Материјал:
Дрвена рачка

Поврзани производи