2017 Дизајнер појаси за мажи со Висок квалитет Крава вистински кожен појас човек Мода класичен гроздобер pin тока рака за каубојски фармерки
Ново - 56 %

2017 Дизајнер појаси за мажи со Висок квалитет Крава вистински кожен појас човек Мода класичен гроздобер pin тока рака за каубојски

Залиха
DEN 1193.28
DEN 525.00
Износот:

Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање,ве молиме да бидат сигурни да се купи. Како различни мерка метод,2-5cm толеранција е дозволено ! Во вид на надвладеат. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Декларираните карактеристики

Појас Должина:
95cm, 100cm, 105cm, 110cm, 115cm, 120cm, 125cm, 130cm
Тип На Објект:
Појаси
Бренд Име:
BeHighKing
Појас Ширина:
3.6 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Тока Должина:
6.5 см
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Тока Ширина:
5.5 cm
Број На Модел На:
PD-127
Главен материјал на ремени:
Висок Квалитет на Вториот Слој Кравја Кожа (Како на слики го покажува)
Тока Материјал:
Легура Тока (гроздобер бакар тока Како слики покажува)
Тока Стил:
pin тока
Должина:
95cm 100cm 105cm 110cm 115cm 120cm 125cm
боја:
црно кафе браун
Популарната елементи:
Моден класичен гроздобер pin тока Притисне цвет појаси
Појас Стил:
Крава Вистински кожени ремени машки
Продажба Метод:
фабриката за директна продажба
Место на Потекло:
Гуангжу Град Кина (Копно)
Пакет:
Спакувани во кеса за да се спречи оштетување

Поврзани производи