Автомобил Видео Интерфејс 360 Панорамска Камера Задна Камера паметен Телефон Carplay Адаптер Конекција за Peugeot Citroen
Ново - 8 %

Автомобил Видео Интерфејс 360 Панорамска Камера Задна Камера паметен Телефон Carplay Адаптер Конекција за Peugeot Citroen

Залиха
DEN 9360.00
DEN 8611.00
Износот:


Автомобил Видео Интерфејс 360 Панорамска Камера Задна Камера паметен Телефон Carplay Адаптер Конекција за Peugeot Citroen
Овој интерфејс може да вметнете видео, обратна камера, паркинг упатства на ОЕМ монитор. Plug and play конектори
се користи така инсталерот не треба да го намали било ОЕМ жици
Компатибилен автомобил модел :
208 / 308 / 308 S / 2008 / 508 / 408 / Citroen : C3 / C3-XR / C4 Picasso Кактус Aircross / DS4 / DS4 S / DS5 LS
1.Еден начин видео siginal влез , еден пат задна камера сигнал на текст.
2.Поддршка за да додадете carplay мобилен Интернет кутија / ТВ модул, камера и така натаму да се вашиот автомобил со една фабрика за следење.
3. НАТОПИ прилагодување може да биде избрано пред камера вклучите или пред камерата не може
4. DVR инсталиран , долго притиснете ЛИСТА копче на воланот, ќе биде swithed да DVR слика
5.Со паркинг помош функција,Динамичен паркинг насоки ќе се покаже на екранот
6. Поддршка за да додадете 360 степени панорамски поглед на камерата
7.Plug and play конекција ,без било оригинални автомобил подигнат сечење потребни
8.Го задржува оригиналниот паркинг сензори кои е прикажана со задниот дел на сликата на камерата
Нашиот главен фокус е на автомобил ОЕМ екран надградба врз основа на хардверската и софтверската платформа. Ние си имаме свој R&D оддел брзо да се прилагодат на промените на зрели производи и да ги задоволи наведени потребите на различни клиенти, ние исто така имаат свои фабрика со совршен квалитет систем за да им служи на ОЕМ/ODM барања и одговор брзо.
Нашето Ветување : 1. Искусни R & D тим за Поддршка OEM/ODM и по-продажба на услуги.
2. Пет години искуство за производство.
3. 100% тест пред пратката. обезбеди квалитет на производи за.
4. Обезбедуваат 1 година гаранција за секој производ. обезбеди најдобри услуги
5. 100% реално Фабрика
6. Бидете информирани за сите ажурирања
7. Да ви помогне за cutoms царинење со сите сертификати.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
GZBBAO
Од Моќ:
150w
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
МТ-SEMG
Материјал Тип:
автомобил додаток
Напон:
12V
Објектот Големина:
10X8X6
Специјални Функции:
Автомобил фабрика екран надградба
gps навигација:
No
Smart Паркинг Упатства Асистент:
Yes
360 приказот на камерата за поддршка:
Yes
Вклучете Функции:
Оригиналниот копчето
rearview камера:
Еден Начин Сигнал На Текст
pdc:
Покаже Оригиналната PDC
Камерата Автоматски Се Активира:
Yes
UI:
Оригинален стил
Тип:
Во автомобил Додаток

Поврзани производи