Расклопна Преносни Автомобил Ѓубре може да ѓубре може да Прашина Случај Носителот Бин poubelle Отпад Кантите lixeira poubelle де кујна prullenbakDA
Ново - 20 %

Расклопна Преносни Автомобил Ѓубре може да ѓубре може да Прашина Случај Носителот Бин poubelle Отпад Кантите lixeira poubelle

Залиха
DEN 62.40
DEN 50.00
Износот:

Расклопна Преносни Автомобил Ѓубре може да ѓубре може да Прашина Случај Носителот Бин poubelle Отпад Кантите lixeira poubelle де кујна prullenbak DA Опис Постои пролет корица, може да поставите десктоп; исто Така, може да биде поставен на автомобил, кој се користи за да се добие кора, wastepaper, итн.
Ја фрлаат ѓубре на покритие може да биде автоматски отскокнување, погодно спаси проблеми, затворена.
Производ вкупна висина од 20 см
Повеќето најширока точка со дијаметар од 10 цм
Дното дијаметар е 6.7 CM
Боја :
сино/црна/ жолто /црвени/Сива. ве молам оставете ме порака која боја сакате,инаку ќе ви го испратам случаен боја,ви благодариме.
Пакет Се Вклучени :
1 x автомобил ѓубре
вистински фотографии од нашите купувачи :
Пакет се Вклучени 1*Возило ѓубре може да Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е conside#6666 CC користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Контактирајте со НАС ве Молиме да ни Порака од 8 : 30. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат answe#6666 CC во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Декларираните карактеристики

боја:
Браун
Број На Модел На:
31852
Тип:
складирање кофа
Бренд Име:
ACRDDK
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Без Капак
Материјал:
Пластични
Употреба:
Автомобил
Структура:
Други
Обликот:
Други

Поврзани производи