30Pcs Чевли Шарм Црвени Чевли Жена Глеѓ Приврзоци 19*14mm Pingentes Шарм Накит Наоди И Компоненти Diy Ѓердан Делови
Ново - 50 %

30Pcs Чевли Шарм Црвени Чевли Жена Глеѓ Приврзоци 19*14mm Pingentes Шарм Накит Наоди И Компоненти Diy Ѓердан Делови

Залиха
DEN 638.40
DEN 319.00
Износот:


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Метал
Боја : Како На Сликата
Големина : 19*14 ММ
Количина : 30 PCS
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Sk Meida
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
MGP-46
Шарм Тип:
Чевли
Материјал:
Цинк Легура

Поврзани производи