МОТОЦИКЛ Црна Длабоко Намали CNC Рог Покритие за Харли FLT Туринг биг твин 91-14 харли рог маска
Ново - 5 %

МОТОЦИКЛ Црна Длабоко Намали CNC Рог Покритие за Харли FLT Туринг биг твин 91-14 харли рог маска

Залиха
DEN 4989.60
DEN 4740.00
Износот:

ЦРНА Длабоко Намали Рог покрие Собранието Дизајниран висок квалитет голем стил . Направени од палка алуминиум Fitment : 1991-2014 Харли FLT Туринг

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
1inch
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Бренд Име:
KITTYLACK
Материјал Тип:
висок квалитет длабоко цпу сечење метал алуминиум
Име На Модел:
За харли мотоцикл модели
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Висина:
1inch

Поврзани производи