AOLIKES 1 Пар Возрасните Детето Деца Спорт Коленото Влошки Лактот Подготвуваат Децата Прилагодливи Поместена Лактот Поддршка Подготвуваат Влошки Поддршка Фитнес Сал
Ново - 28 %

AOLIKES 1 Пар Возрасните Детето Деца Спорт Коленото Влошки Лактот Подготвуваат Децата Прилагодливи Поместена Лактот Поддршка

Залиха
DEN 219.84
DEN 158.00
Износот:


AOLIKES 1 Пар Возрасните Детето Деца Спорт Коленото Влошки Лактот Подготвуваат Децата Прилагодливи Поместена Лактот Поддршка Подготвуваат Влошки Поддршка Фитнес Салата
Карактеристики : 100% Нов и висок квалитет на Лактот влошки наменети за деца на боја Дебели сунѓерот може да донесе поголема амортизирање Погоден лактот на раката обем од околу 19-27cm носат
Спецификации : Име : Спорт Безбедност Материјал : Памук/сунѓерот/гума Боја : Како на сликата покаже Големина : Бесплатен Пакет се вклучени :
1 Пар x Лактот поддршка

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
A-0240
Бренд Име:
Aolikes
Возраст:
Деца
Материјал:
Памук/сунѓерот/гума
одговараат за:
Деца/Деца
Стил:
Спорт Безбедност
одговараат спорт:
Кошарка,фитнес,трчање,велосипедизам,mountaineering
Функција:
Beathable и Удобно

Поврзани производи