Превозот од RU алатка за слободни hdd кутија 3.5 sata пластични хард диск куќиште 3.5 hd caddy USB 3.0 тежок случај 3.5 со AC полнач приклучок
Ново - 20 %

Превозот од RU алатка за слободни hdd кутија 3.5 sata пластични хард диск куќиште 3.5 hd caddy USB 3.0 тежок случај 3.5 со AC

Залиха
DEN 1002.72
DEN 802.00
Износот:


Превозот од RU алатка за слободни hdd кутија 3.5 sata пластични хард диск куќиште 3.5 hd caddy USB 3.0 тежок случај 3.5 со AC полнач приклучок
Опис на производот Име : USB 3.0 hdd дискот куќиште/кутија/случај Големина на : 194*117*32.7 мм, за 2.5" хард куќиште,pls Материјал : ABS пластика Боја : Црна Конектор : USB 3.0 Поддршка : 2.5"/3.5" SATA I/SATA II/SATA III hdd ssd до 6 TB со дебелина 7mm-12.5 mm, Читање капацитет : До 6 TB (работи Само со windows 7 или над кога до 3 TB капацитет) Напојување : текст AC 110-220 V,излез 12 V DC 2 A приклучокот на полначот (што ќе испрати велика БРИТАНИЈА/AU/САД/ЕУ приклучокот според различни земја) Карактеристики : hdd случај 3.5,hdd куќиште 3.5,hdd случај 3.5 sata
Љубезно ве молиме да напомена : Тоа е само еден хард диск случај,не се вклучени на хард диск,ви благодариме !!!
Ние си имаме свој бренд и фабрика, и професионална по-продажбата на тимот, имаме доволно количини на мали набавки, ве молиме консултирајте се со нашите професионални услуги на клиентите

Декларираните карактеристики

Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Внатрешни Интерфејс:
SATA
Број На Модел На:
MR35T
Пакет:
Yes
Поддршка На Хард Диск Капацитет:
4TB
Бренд Име:
Blueendless
Случај Материјал:
Пластични
Големина:
3.5
Надворешен Интерфејс:
USB
боја:
Црна
Функција:
за 4tb хард диск
Големина:
For 3.5'' hard disk
Случај Школка Материјал:
Пластични
За Поддршка На Системот:
за Linux/MAC/Windows
Пад на превозот:
Yes
функција 1:
hdd caddy/hdd 3.5 куќиште
Карактеристика 2:
hdd кутија 3.5/случај hd/hdd 3.5
функција 3:
hdd кутија 3.5 sata/кутија hdd 3.5
карактеристика 4:
3.5 hdd случај/sata usb 3.0/usb 3.0 hdd случај

Поврзани производи