Bimoo 12PCS #16 Кука Летаат Риболов Намамат Пастрмка Сина Гил Слатководни Риболовни Муви Мушка Главата Нимфата Летаат Stonefly Мамки Додаток
Ново - 21 %

Bimoo 12PCS 16 Кука Летаат Риболов Намамат Пастрмка Сина Гил Слатководни Риболовни Муви Мушка Главата Нимфата Летаат Stonefly

Залиха
DEN 340.80
DEN 269.00
Износот:


Bimoo 12 PCS #16 Кука Летаат Риболов Намамат Пастрмка Сина Гил Слатководни Риболовни Муви Мушка Главата Нимфата Летаат Stonefly Мамки Додаток
Кука Големина :#16
Боја : 6 бои портокалова, розова, кафена, зелена, жолта, сина за опција
Продажба на единица : 12pcs/многу
-3.87 /торба

Декларираните карактеристики

боја:
12pcs Мешавина Боја
Бренд Име:
Bimoo
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езерото,Езерцето Резервоар
категорија:
Лажни Намамат
Број На Модел На:
Multipe Големини
Тип:
Вештачки Мамки

Поврзани производи