1pc/број 2515 2518 2518D 4015 4018 4018D 9918DP SF3699 SLP20 SLP21 2015DP За Savin G029-1961 G0291961 Полигон Огледало Мотор

1pc/број 2515 2518 2518D 4015 4018 4018D 9918DP SF3699 SLP20 SLP21 2015DP За Savin G029-1961 G0291961 Полигон Огледало Мотор

Залиха
DEN 960.00
Износот:


1pc/број 2515 2518 2518 D 4015 4018 4018 D 9918 DP SF3699 SLP20 SLP21 2015 DP За Savin G029-1961 G0291961 Полигон Огледало Мотор
Внимание : Кога код за грешка SC320 се појавува и машина одеднаш се исклучи, распаѓањето ќе си уште постои и по рестартирање тоа. Решение е да го замени полигон огледало мотор. и тогаш SC320 код за грешка исчезнува, машината се работи правилно!
Бренд Име : За Savin
Тип : Полигон Огледало Мотор
Функција : Вистински Рециклирате
Дел број : G029-1961 G0291961
Боја : Зелена
Машина Модел : За Savin 2515 2518 2518 D 4015 4018 4018 D 9918 DP SF3699 SLP20 SLP21 2015 DP
Пакет Содржина : 1pc Полигон Огледало Мотор
Слично Пакување
Шопинг Водич
За плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме да се разбере, ви благодарам. Ако треба да declear вредност како што се бара, ве молиме забелешка нас во ред, ние ќе се обидеме да ја прилагодите.
За превозот 1.Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање. 2.Производите ќе ви бидат испорачани од страна на Кина пост, Ali Express Стандард за Испорака, итн.И тоа ќе потрае 15-35 дена да пристигне на вашата страна пост. Предаден од страна на DHL, Fedex, EMS, UPS-от и ТНТ, тоа ќе потрае околу 3-8 ден. 3.По превозот, ве молиме проверете online : И ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата по пакет внесете вашата земја. Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас . Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Да бразил, најдолго датум ќе не повеќе од 90 дена.
Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации. 2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со нив.Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
G029-1961 G0291961
Бренд Име:
CNAPPRO
Тип:
Други
боја:
Зелена
Дел Број P/N:
G029-1961 G0291961
Функција:
Вистински Рециклирате
Количина:
1pc/многу
Тип:
полигон огледало мотор
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
брза испорака:
Во рамките 2-7 работни дена
Употреба во :
2515 2518 2518D 4015 4018 4018D 9918DP SF3699 SLP20 SLP21 2015DP
Име на производ:
1pc/број 2515 2518 2518D 4015 4018 4018D 9918DP SF3699 SLP20 SLP21 2015
внимание:
Кога код за грешка SC320 се појавува и машина одеднаш се исклучи,

Поврзани производи