Универзална 3Pcs S M L 3 Големини Челик Хидраулични Цилиндри Клипот Род Печат До U-купот Инсталација на Алатки Спречува Оштетување
Ново - 10 %

Универзална 3Pcs S M L 3 Големини Челик Хидраулични Цилиндри Клипот Род Печат До U-купот Инсталација на Алатки Спречува Оштетување

Залиха
DEN 3328.80
DEN 2996.00
Износот:


Примена :
Овој објект е брзо и безбедно инсталирање алатки за флексибилни род заптивки.
Изработка на помала големина од жлезда дупка со вртење печат на омега форма може да се избегне најмногу на штета.
Карактеристики :
Вклучува 3 големини за да се покријат само за било кој род печат инсталација за работа од 0.87" до
Мал за прачка дијаметри 22-40mm(0.87" - 1.57" ПРАЧКА) жлезда дупка, 6mm пресек max
Медиум за прачка дијаметри 40-70 MM (1.57" - 2.75" ПРАЧКА) жлезда дупка, 8mm пресек max
Голем за род дијаметри 70-165 MM (2.75" - 6.49" ПРАЧКА) жлезда дупка, 10мм пресек max
Предупредување :
Жлезда дупка мора да бидете во опсег на големини како што е подолу, во спротивно, twistor може да биде трајно оштетен
Прирачникот Настава :
1. Стави една рачка во држачот, место на печат на ноктот.
2. Води печат со една рака кога претворајќи се справи со други.
3. Држете двете рачки потоа ги однесе далеку од држачот.
4. Стави печат настрана.
5. Ослободување рачка потоа ја претвори земјата нежно.
6. Земете twistor далеку од жлезда без проблеми.
Пакетот вклучува :
1 Pcs Малата големина на род
1 Pcs Средни на род
1 Pcs Голема големина на род
1.Ве молиме оставете целосна адреса и име при онлајн нарачка.
2.Превозот и плаќање на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
3.Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Руските Воздухопловни Прибл.15-28 Работни дена
4.Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Најчесто, обработка на време може да биде од 1 до 4 работни дена
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нашето работење е развој.
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас , ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригинална statu.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Моторот Нега
Објектот Тежина:
0.43kg
Објектот Должина:
12cm
Бренд Име:
FY-UU
Објектот Волумен:
3
Специјални Функции:
1
Име На Модел:
SFL
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Дијаметар:
4cm
Материјал Тип:
Челик
Димензии:
3
Мал за прачка дијаметри:
0.87 - 1.57 ПРАЧКА
Медиум за прачка дијаметри:
1.57 - 2.75 ПРАЧКА
Голем за род дијаметри:
2.75 - 6.49 ПРАЧКА

Поврзани производи