2017 Креативни 10pcs Очи Графити Акрилик кристал Копчето За Коса Цвет свадба lnvitation.
Ново - 10 %

2017 Креативни 10pcs Очи Графити Акрилик кристал Копчето За Коса Цвет свадба lnvitation.

Залиха
DEN 122.88
DEN 110.00
Износот:


Продажба : 10pcs/ многу
Тежина : 2g / парче
Материјал : месинг
Декорација Материјали : Акрилик
Големина : Слика
Производ интерес : трајни сјајна.
Употреба : облека, webbing, свадба и други сјајна декорација, откривајќи ги нивните шарм.
Ние сме добро познати растителни во Провинцијата Жеџијанг во Кина повеќе од десет - годишниот тргување искуство за сите видови на додатоци на rhinestones, сега да го следат трендот на започнете бизнис на онлајн продавница, продажба на клиенти од целиот свет со трговија на големо цена на висок квалитет на производите.
Повратни информации :
Вашата позитивни повратни информации е многу ценети, ве молиме да се просветлат со 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе ви испратиме малку подарок за нивните класификациите на детали кога ќе нарачате од нас следниот пат! !!
Ако имате било какви прашања во врска со стоката доби, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние сме сигурни дека ќе се најде решение да се реши проблемот и да се направи сте задоволни.

Декларираните карактеристики

боја:
А, Б
Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
Lkeran
Број На Модел На:
F175
Декорација:
Монистра
Техника:
позлата
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Обликот:
Круг
Материјал:
acryl
Големина:
14mm

Поврзани производи