SMD SSOP4 100PCS TLP291GB TLP291G TLP291 Висок квалитет

SMD SSOP4 100PCS TLP291GB TLP291G TLP291 Висок квалитет

Залиха
DEN 528.00
Износот:


Имаме инженери тест за квалитет за вас .
Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .
Ако ви треба некои примероци за испитување ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно !
Ако ви треба големи количини ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно ,
Ние ќе ви даде подобра цена !

Декларираните карактеристики

боја:
TLP291GB
Бренд Име:
MOSLEADER
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри

Поврзани производи