12V 3А LED СВЕТЛО БАР, Push Копчето за вклучување-исклучување Сина led за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Amarok ОЕМ Замена Switch Десната Страна

12V 3А LED СВЕТЛО БАР, Push Копчето за вклучување-исклучување Сина led за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Amarok ОЕМ Замена Switch Десната

Залиха
DEN 863.52
Износот:


Опис има лице површина со големина од 30 мм x 26 mm, должината на 62 мм и користи оригиналниот монтажа дупка на возилото. Оваа опција е резервни switch дека се заклучува во вашиот постоечки панел супер лесно да се инсталира во. Еден Пол Единствен Фрли ON-OFF ПРИТИСНИ switch Црна тврда површина. Ласерски гравирани Легенда Двете предводена се Сини. Горниот дел од светлината е кога прекинувачот е притиснат ВО. Долниот светлина, може да се жичен да се одделат цртичка светлина коло. Номинална на 3amp 12 V. За повеќе се префрла во овој вид можете да ја посетите
Содржина :
1 x switch со 20cm должина на жица

Декларираните карактеристики

Име На Модел:
1468
Amarok-Година:
2010,2015,2014,2011,2013,2012
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
2.6cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Специјални Функции:
on-off притисни префрлате
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
BANDC
Година:
2017
Објектот Должина:
6.2cm
Објектот Тежина:
65g
Објектот Висина:
3.0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Фолксваген Модел:
Amarok

Поврзани производи