година JOZSI Нови отворено причинско-Т кошула Памук Целосна долг ракав за Мажи Активен Стил спорт подигаат пешачење T-Shirt
Ново - 49 %

година JOZSI Нови отворено причинско-Т кошула Памук Целосна долг ракав за Мажи Активен Стил спорт подигаат пешачење T-Shirt

Залиха
DEN 2302.08
DEN 1174.00
Износот:

До 2015 JOZSI Нови отворено причинско-Т кошула Памук Целосна долг ракав за Мажи Активен Стил на спортски туризам кампување пешачење T-Shirt

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
JOZSI
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
За оваа сезона:
Пролет, Есен, Зима
Примена на родови:
Машки
Јака тип:
стојат јака
Функција:
Брзо сушење, дише, УВ-доказ, носат-отпорни, windproof
Должина на ракав:
Долг ракав
боја:
Маслинесто зелена, Сина, минерални вар
Големина на:
M,L,XL,XXL

Поврзани производи