Автомобилот Внатрешни Додатоци Авто Sunshade Покрие Автомобил Сонцето Стакло Виси Торба За Картичка Мобилен Телефон Пенкало очила со Носителот CSL2017
Ново - 39 %

Автомобилот Внатрешни Додатоци Авто Sunshade Покрие Автомобил Сонцето Стакло Виси Торба За Картичка Мобилен Телефон Пенкало

Залиха
DEN 546.24
DEN 333.00
Износот:

Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ве молиме овозможи 0. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот.2 cm разликува поради прирачник за мерење .Автомобилот Внатрешни Додатоци Авто Sunshade Покрие Автомобил Сонцето Стакло Виси Торба За Картичка Мобилен Телефон Пенкало " очила со Носителот CSL2017 Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет !
Тип : Автомобил Складирање Торба
Материјал : Оксфорд Ткаенина + ЈП Одбор + Најлон Патент
Димензии : Должина : 30cm,Ширина : 15cm
Начин да се носат : се обесени во автомобил
Мулти-цел сонцето стакло складирање торба го прави вашиот работи организиран
Поле на примена : списание, канцелариски материјал, билети,ткиво итн
Одличен помошник за складирање торба за вашиот автомобил
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели).

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
АВТОМОБИЛ-partment
Производителот Дел Број:
-
Објектот Должина:
about 30cm
Објектот Ширина:
about 15cm
Објектот Висина:
-
Објектот Тежина:
about 200g
Материјал Тип:
Други
Специјални Функции:
-
Осветленост Дел Број:
-
Земја/Регион на Производство:
-
Поставување на Возило:
-
Другиот Дел Број:
-

Поврзани производи