AAAAAA 2018 Африкански Накит Сетови Дубаи Шупливи Дизајн Жените Шарм Кралицата Накит 24 Злато Мода Невеста, Свадба Накит Додатоци
Ново - 67 %

AAAAAA 2018 Африкански Накит Сетови Дубаи Шупливи Дизајн Жените Шарм Кралицата Накит 24 Злато Мода Невеста, Свадба Накит Додатоци

Залиха
DEN 1823.04
DEN 601.00
Износот:


AAAAAA 2018 Африкански Накит Сетови Дубаи Шупливи Дизајн Жените Шарм Кралицата Накит 24 Злато Мода Невеста, Свадба Накит Додатоци
1. производ детали
24 K злато позлатен синџири гроздобер накит од дубаи од домот на жените како тебе.
2.Задоволни Пакување, испорака, По услуга
2016 година Нови дизајни африкански дубаи гроздобер накит сетови за невести& жени, свадба партија, матурска.
18 K злато мазна површина гроздобер златен накит од дубаи, гроздобер дубаи 18 К злато позлатен накит сет
Моден накит поставите 2016 година, поставен на домот, накит сетови во Кина.
Бесплатен превозот накит сетови за Божиќ. накит за жените, жените накит. жените накит. партија jewellelry, накит поставите мода златен накит поставите peacork patterm накит мода злато, добар квалитет накит сет , евтин накит поставите бесплатен превозот златен накит сина камен накит, матурска накит домот за жени и девојки.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
накит
Прстен Големина:
9
Должина:
40cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс,Жени,љубовници'
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан, бразлетна, прстен, обетки
Бренд Име:
Liffly
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
бакарни легури
Повод:
Свадба
боја:
18 К злато позлатен
квалитет:
добар квалитет накит
дизајн:
моден италијански дизајн на накит
украс:
Кристал, Кристал
Гаранција:
20 до 24 месеци
Стил:
дубаи накит сетови
обложено:
вакуум позлатен од три пати
превозот:
Бесплатен превозот од CPAM
Пакување:
opp вреќа +хартија картичка
начин на плаќање:
зачувам, western union, money gram, РИА

Поврзани производи