3pcs GU10 LED Sportlight AC85-265V 4W SMD2835 60LEDS Светилки За Дома Таванот Фанови го Замени 40W Халоген Светилки

3pcs GU10 LED Sportlight AC85-265V 4W SMD2835 60LEDS Светилки За Дома Таванот Фанови го Замени 40W Халоген Светилки

Залиха
DEN 287.04
Износот:


крајот

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
4w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
foroureyes
сертификација:
УЛ,ССА,RoHS,CE
База Тип:
GU10
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Просечен Живот (часот):
50000
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Напон:
ac85V-265V
Зрак Агол(°):
120°
LED Чип Модел:
2835
Повод:
дневна соба
Обликот:
Нередовните
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Моќ Толеранција:
5%
Должина:
57mm
Температура На Боја:
Топло Бела 2800-3200K ,Кул Бело 6000-6500K
LED quanlity:
60pcs
Материјал:
керамика+стакло

Поврзани производи