20g/Многу Големина 2mm Точка sequins ПВЦ Рамен Круг sequin Paillettes свадба confetti,Ноктите уметност,Нокти Убавина Нокти DIY Додатоци
Ново - 10 %

20g/Многу Големина 2mm Точка sequins ПВЦ Рамен Круг sequin Paillettes свадба confetti,Ноктите уметност,Нокти Убавина Нокти DIY

Залиха
DEN 59.04
DEN 53.00
Износот:


20g/Многу Големина 2mm Точка sequins ПВЦ Рамен Круг sequin Paillettes свадба confetti,Ноктите уметност,Нокти Убавина Нокти DIY Додатоци Состојба : 100% Нови . Материјал : ПВЦ. Производ Големина : прибл 2mm Кол, 1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен Боја : 20 бои, како на фотографијата ,не може да биде малку мала разлика во бојата како различни led мониторот разлика амбиент. Пакување : бела патент торба& меур торба,ние се големо внимание на пакет Пакет : ќе добиете 20g Sequins по многу во листа цена. Производ Фото Покажуваат : Производ Пакување Покаже :
Овие Sequins се одлични за Занает Проект, Scrapbooking, Свадба Фаворизира, - Карта во донесувањето Одлуки, Завиткување Декорација, итн.
Можете да лепак, шие или само организира нив во одреден модел за да ги направат да се издвоите од вашата Свадба, Занает, Картички, или други украси проекти. Има толку многу начини да ги користите, ве молам само да ја користите вашата имагинација. Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас
Можеби Вака :

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Sequins
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Отпорност На Топлина,Еко-Пријателски,Отпорност На Триење,Не-Нарушување
Бренд Име:
isequins
Употреба:
Чанти,Чевли,Ноктите Уметност,Облека
Дебелина:
0.1 mm
Обликот:
Dot
Број На Модел На:
2mm Круг Dot
Спецификација:
боја:
20 различни бои
Големина:
2mm

Поврзани производи