4Pcs РК 1:10 Рок Роботот Гумени Тркала и Гуми 1.9 Инчен Тркала OD Гуми 114mm Тркала Пневматик За RC4WD Axial SCX10 CC01 РК джантите
Ново - 40 %

4Pcs РК 1:10 Рок Роботот Гумени Тркала и Гуми 1.9 Инчен Тркала OD Гуми 114mm Тркала Пневматик За RC4WD Axial SCX10 CC01 РК джантите

Залиха
DEN 599.04
DEN 360.00
Износот:

4 Pcs РК 1 : 10 Роботот Гума Beadlock Тркала, Гуми 1.9 Инчен Тркала OD Гуми 114mm Тркала Пневматик За RC4 WD Axial SCX10 CC01 РК Тркало Пречник на Тема : Овој висок квалитет 114mm Ширина на гума поставена одговара за 1 : 10 РК 1.9 тркала на рк рок роботи автомобили Спецификации : Материјал : Врвен Квалитет Гума Дијаметар : 114mm Тежина : 80 g (1pcs) Боја : Црна Превозот пакет : 1 x 1.9 инчен Гума ИЛИ 4 x 1.9 инчни Гуми Нашата Предност>>> Над 2 компјутери , 5% исклучување Вистински Бесплатен Превозот со Следење на број Брз Parpare во 48 часа Вистински Производ Show (прикажи)>>>
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html Превозот Брод во 2 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Технички параметри:
Вредност 2
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Алатка Материјали:
Сечење
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Бренд Име:
AXSPEED
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
За 1/10 Скала РК Автомобил Роботот
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
тркала Гуми
квалитет:
Висок Врвен Квалитет На++++
Тежина:
80g(1pcs)
Дијаметар:
114mm
боја:
Црна како на слика шоу
Материјал:
гума, гума
Одговара за:
повеќето 1
Функција во еден:
Рок Racer Роботот 1.9 Гума
превозот метод:
Кина Пост или Epacket со Корисни Следење на Број
SKU:
M004471AAB0C1/M004471AAB0CC

Поврзани производи