Бесплатен Превозот/Висок Квалитет Бања Прибор За Тоалетна Хартија Држачот За Ѕид Полиран 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Хром
Ново - 24 %

Бесплатен Превозот/Висок Квалитет Бања Прибор За Тоалетна Хартија Држачот За Ѕид Полиран 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Хром

Залиха
DEN 1690.08
DEN 1284.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип:
Хартија Носители
Бренд Име:
samoel
Број На Модел На:
8021
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи