10pcs/Многу Аниме Едно Парче Figurine Luffy/zoro/nami ПВЦ Собирање на Фигури Играчки
Ново - 15 %

10pcs/Многу Аниме Едно Парче Figurine Luffy/zoro/nami ПВЦ Собирање на Фигури Играчки

Залиха
DEN 1267.20
DEN 1077.00
Износот:


Предмет : 10pcs Едно Парче Слика
Големина : 9-12 CM
Материјал : пвц
Пакување : opp вреќа

Декларираните карактеристики

Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Кукли
Димензии:
9-12cm
Материјал:
ПВЦ
Со Анимација Извор:
Јапонија
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/12
Предупредување:
3 +
Верзија Тип:
Првото Издание
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Возраст Опсег:
> 8 години,> 6 години,> 14 години
Број На Модел На:
35
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Mfg Серија Број:
Смола
Големина:
One Size
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди

Поврзани производи