Стрелаштво 14 Насоки Dacron String Стрелаштво Лак Стрелка Замена String за 48 54 60 62 66 68 70 инчен Извивам Longbow Takedown Лак

Стрелаштво 14 Насоки Dacron String Стрелаштво Лак Стрелка Замена String за 48 54 60 62 66 68 70 инчен Извивам Longbow Takedown

Залиха
DEN 460.32
Износот:

14 Насоки Dacron String Стрелаштво Лак и Стрела Замена String за 48 54 60 62 66 68 70 инчен Извивам Longbow Takedown Лак
Опис :
Боја : Црна
Материјал : Dacron
Насоки : 14 насоки
Погодни за : 48-70 инчен лак
Количина : 1pc
Забелешка : ако ви треба друга боја и Должина, договорот за нас pleae, ние ќе се прилагодите за вас.
Објектот Слика :
Ако руски клиентите сакаат да купат, ве молиме контактирајте со нас!
-добредојдовте на нашата продавница

Декларираните карактеристики

боја:
112cm, 126cm, 144cm, 149cm, 157cm, 162cm, 167cm
Употреба:
Лов
Бренд Име:
AMEYXGS
Број На Модел На:
14 влакно Стрелаштво Лак String, ги симнат лак string
Тип:
Лак & Стрелка Сет
боја:
Црна
Материјал:
dacron
ОДГОВАРА ЗА:
48-70inch
насоки:
14 насоки
Апликација за:
Извивам лак, Традиционалните Лак, longbow
Тежина:
about 11.8g
Количина:
1pc

Поврзани производи