Нови Пристигнување Мода Гроздобер очила за сонце Женска Моден Бренд Дизајнер Метална Рамка UV400 Сонце очила MA142
Ново - 30 %

Нови Пристигнување Мода Гроздобер очила за сонце Женска Моден Бренд Дизајнер Метална Рамка UV400 Сонце очила MA142

Залиха
DEN 390.24
DEN 273.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
MADELINY
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Стил:
овална
Леќа Ширина:
како слик
Леќа Висина:
како слик
Број На Модел На:
MA142
Рамка Материјал:
Пластични

Поврзани производи