Мажи Жени Lycra Силикони Против пролизгување Велосипедизам Ракавици Планински Велосипед Целосна Прст Ракавици Екран на Допир за Велосипед Ракавици
Ново - 11 %

Мажи Жени Lycra Силикони Против пролизгување Велосипедизам Ракавици Планински Велосипед Целосна Прст Ракавици Екран на Допир

Залиха
DEN 223.68
DEN 199.00
Износот:

Мажи Жени Lycra Силикони Против пролизгување Велосипедизам Ракавици Планински Велосипед Целосна Прст Ракавици Екран на Допир за Велосипед Ракавици
100% Сосема Нов.
Големина : M одговараат за дланка обемот 18-19.5 см, L одговараат за дланка обемот 19.5-21.5 cm,
XL одговараат за дланка обемот 21.5-23.5 cm.
Одговараат за : Велосипедизам, пешачење, качување и патување.
Пакет : 1 * пар ракавици

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Модални,Полиестер,Памук
Бренд Име:
QUESHARK
Број На Модел На:
A-EE156
Тип:
Целосна Прст
Пол:
Мажи
Функција:
Перат

Поврзани производи