Добар Квалитет Домот, Жените Вест Јакна канцелариска Работа Година Нови Секојдневен Тенок Палто Ракави Дама Одговараат Вест Грб со Поставата
Ново - 14 %

Добар Квалитет Домот, Жените Вест Јакна канцелариска Работа Година Нови Секојдневен Тенок Палто Ракави Дама Одговараат

Залиха
DEN 978.72
DEN 842.00
Износот:

Нов Стил, Топла Продажба! Моден Жените облека кошула со Висок Квалитет, Бесплатен Превозот
Големина на табелата :
(1cm=0.3937 инчи ) (1inch=2.54 см) Големина на(единица : cm) Биста Рамо облека должина S 88 36 70 M 92 37 70 L 96 38 70 XL 100 39 71 XXL 104 40 71 Мерни техники и алатки се Различни, ве молиме прифатете 2-3cm грешка.
Напомена : Ова е Кинески големина помала од ЕУ и САД големина
Мора да се обрне внимание На следниве ситуации : 1. Целосно име : Ако сте руски купувачот . Ве молиме бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме , ако не, но може да не ја прими пакет, ние нема да бидеме одговорни 2. Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое , ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме. 3. Соработка : Ако сакате нашата долгогодишна соработка со добивање на повеќе поволна цена.Ве молиме контактирајте со нас активни.
4. Боја : Како на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ви благодариме за вашето разбирање.
Услови за користење на услугите
Производи
Ние гарантираме сите производот се од висок квалитет и сосема нов.Сите производот се 100% исто како фотографии,она што го гледате е она што ќе добиете.
Превозот :
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по исплата потврда.
"Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн.
Превозот нормално трае од 10 до 30 дена. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За нас :
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние гарантираме за да се направи истото за вас.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Отворете Бод
Бренд Име:
SexeMara
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни

Поврзани производи