Топла Продажба USB 3.0 Машки да се Женски Продолжување Кабел USB3.0 Податоци Sync Брзо расте Кабелот за напојување на Полнач за Телефон Хард Диск за Лаптоп КОМПЈУТЕР Печат?
Ново - 10 %

Топла Продажба USB 3.0 Машки да се Женски Продолжување Кабел USB3.0 Податоци Sync Брзо расте Кабелот за напојување на Полнач

Залиха
DEN 106.56
DEN 96.00
Износот:


Топла Продажба USB 3.0 Машки да се Женски Продолжување Кабел USB3.0 Податоци Sync Брзо расте Кабелот за напојување на Полнач за Телефон Хард Диск за Лаптоп КОМПЈУТЕР Печатач
Опис на производот : На Кабел Прашања Super Speed USB 3.0 Продолжување Кабел е неопходен додаток за PC и Mac корисниците да се донесе USB периферни уреди како што се хард дискови, принтери, глувци, тастатури, и USB хабови на дофат од зад биро или низ собата. Super Speed USB 3.0 испорачува 10x на трансфер на податоци го оценувате на Hi-Speed USB 2.0 во до 5 Gbps. Комбинацијата на никел позлатен конектори, голи бакар проводници, и фолија & плетенка оклопна обезбедува супериорни кабел перформанси и грешка-бесплатен пренос на податоци.
Карактеристики :
1.Високи перформанси USB 3.0 продолжување кабел се протега на врска помеѓу компјутерот или Windows таблет и двата USB 3.0 и USB 2.0, периферни уреди, вклучувајќи хард дискови, USB хабови, глувци, тастатури, мемории, принтери, и повеќе
2.Удобен и трошоците-ефективна USB 3.0 продолжени кабли обезбеди резервни или замена USB 3.0 кабли (машки да се женски) да се задржи на десктоп, или во вашиот додаток торба
3.Уживајте во иднина-доказ Super Speed USB 3.0 трансфер на податоци го оценувате во до 5 Gbps, 10x побрзо од USB 2.0
4. Премиум USB 3.0 repeater кабел конструиран со лиен вирус олеснување конектори за издржливост и контрола гази за лесно приклучување и unplugging.
5.Комбинацијата на позлатени конектори, голи бакар проводници, и фолија & плетенка оклопна обезбедува супериорни кабел перформанси и грешка-бесплатен пренос на податоци
Спецификации
- Конектор А : USB 3.0 Type Машки
- Конектор Б : USB 3.0 Тип Женски
- Кабел Оценка : Super Speed USB 3.0 до 5 Gbps трансфер на податоци го оценувате
- Наназад компатибилен со USB 2.0
Нашите Предности :
1.Кислород слободни бакар, силен капацитет за пренос на податоци
2. Женската Порта, со целосна покрие заштита, антиоксиданс, анти пречки, мулти-слој заштитен.
3. Приклучокот под 24 часа сол спреј тест, да се подобри на производот, сол / магла отпорност на превенција способност, да се зголеми производ работен век.
4. Челичното јадро користиме високо квалитетни кислород-бесплатни бакар, зголемување на производ сигнал на пренос, кабел за продолжување на работното време.
5. Висок квалитет на кабел : ткаени енкрипција, тројно оклопна, пренос повеќе побрзо.
6. Кабел јакна користи еколошко ПВЦ, анти-оксидација.
7. Поддршка на повеќе оперативни системи, силен компатибилност : Windows / 7/10 / Vista/XP / 2008/2003/2000/98 / Mac/Linux.
Пакет се вклучени :
1x USB3.0 Продолжување Кабел
1. Ние и ветуваме дека сите производи ние ги испратите на нашиот купувачот со ААА+ висок квалитет.
2. Соработка со фабриката, Повисока цена перформанси.
3. Ние прифаќаме капка шпедиција, трговија на големо, продажба, обичај услуга
3. Ние бидете сигурни дека овие стоки ќе биде добро спакувани за да се избегне оштетени за време на транзит.
4 . Побрза испорака брзина, Најдобри aftersale услуга, Квалитет на Производи

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
0.5 m, 0.3 m, 1m, 1.5 м
Пакет:
Yes
USB Тип:
Стандард
Број На Модел На:
usb 3.0 продолжување кабел
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер,Компјутер,Мобилен Складирање,Паметни Уреди
Бренд Име:
Robotsky
Пакет:
Пакет 1
Конектор тип:
USB КАБЕЛ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ
оклопна:
алуминиумска фолија оклопна
Употреба:
печатач,камера,мобилен телефон,да ги контролирате,тастатура
проводници:
Висок Чист Кислород Слободни Бакар
функција 1:
USB3.0 кабел на женски машки
Карактеристика 2:
usb кабел за продолжување 3.0 2.0
функција 3:
usb кабел за продолжување 0.3 0.5 m m 1m 1.5 м 3m 5m
Линија Материјал:
Еколошко ПВЦ
Поддржува:
за USB палецот дискови тастатури и mouse, хард диск
карактеристика 4:
Продолжување Cabo Кабелот Extender За персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп

Поврзани производи