50Pcs Риболов Имајќи Ротари-игли Нерѓосувачки Челик Риболов Лежишта Зависник Snap Иглички Возен Вртливата Конектор
Ново - 14 %

50Pcs Риболов Имајќи Ротари-игли Нерѓосувачки Челик Риболов Лежишта Зависник Snap Иглички Возен Вртливата Конектор

Залиха
DEN 82.56
DEN 71.00
Износот:

100% сосема нов и висок квалитет.
Карактеристики : Усвојување на нерѓосувачки челик, анти-стареењето, висока отпорност на абење, отпорност на способност, долг животен век. Вртливата пак без проблеми, силно влечење на сила. Тоа може да се поврзе string clasps, експлозија clasps, грав clasps, кутија clasps, род и главната линија, итн. Удобен, не треба намамат стегач за да го отворите намамат прстен, мамка директно може да се замени со рака. Риболов Лежишта само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Големина : 1,2,4,6,8 1 : Length : 41mm/1.61", Моќ : 33kg 2 : Должина : 36mm/1.42", Моќ : 30kgr. 4 : Должина : 30мм/1.81", Моќ : 26kg 6 : Должина : 25мм/0.98", Моќ : од 21kgr. 8 : Должина : 21mm/0.83", Моќ : 12kg Боја : Сребро Количина : 50 Компјутери Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 50 x Риболов Лежишта (без мало пакет)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Toply
Тип:
конектор
Големина:
Length
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име на производ:
Риболов Имајќи

Поврзани производи