Zilue 12pcs/многу Божиќ Ангел Шупливи Исклучителна Pendant 11*7.5 cm Не-Плетени Ткаенини Виси Украси елката Декорација
Ново - 10 %

Zilue 12pcs/многу Божиќ Ангел Шупливи Исклучителна Pendant 11*7.5 cm Не-Плетени Ткаенини Виси Украси елката Декорација

Залиха
DEN 268.80
DEN 242.00
Износот:


Zilue 12pcs/многу Божиќ Ангел Шупливи Исклучителна Pendant 11*7.5 cm Не-Плетени Ткаенини Виси Украси елката Декорација
100% Сосема Нов Производ, Бренд : Zi Lue Име на Производ : Божиќ украси материјал : Неткаени Боја : 7 бои Пакет содржина : 12pcs/многу Големина : 11cmx7.5cm Употреба Сценарио : партија,фестивал, Божиќ За боја, малку боја различни, тоа е нормално, се надевам, ќе може да се разбере.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
ZL0493
Бренд Име:
zilue
is_customized:
Yes
Шема:
Божиќ Украси
боја:
7 Бои
Occassion:
Божиќ партија,фестивал
Пакет:
12PCS/МНОГУ
Големина:
11cmx7.5cm

Поврзани производи