Tectra 1PC ФОЛКСВАГЕН -VBT190 ФОЛКСВАГЕН VBT190 Батеријата за Panasonic HC-V110 HC-V130 HC-V160 HC-V180 HC-V201 HC-V210 HC-V230 HC-V250
Ново - 20 %

Tectra 1PC ФОЛКСВАГЕН -VBT190 ФОЛКСВАГЕН VBT190 Батеријата за Panasonic HC-V110 HC-V130 HC-V160 HC-V180 HC-V201 HC-V210 HC-V230

Залиха
DEN 1136.64
DEN 909.00
Износот:


Tectra 1 PC "ФОЛКСВАГЕН" -VBT190 "ФОЛКСВАГЕН" VBT190 Батеријата за Panasonic HC-V110 HC-V130
РК-V160 HC-V180 HC-V201 HC-V210 HC-V230 HC-V250
"ФОЛКСВАГЕН" -VBT190 3.6 V/1950m Ah Li-ion Батерија за Panasonic Камера :
Компатибилен со :
Го заменува : "ФОЛКСВАГЕН" -VBT190, VWVBT190, VBT190, "ФОЛКСВАГЕН" -VBT380, VWVBT380, VBT380
Се вклопува во : HC-V Серија : HC-V110, ХК-V130, ХК-V160, ХК-V180, ХК-V201, ХК-V210, ХК-V230, ХК-V250, ХК-V260, ХК-V270, ХК-V380, ХК-V510, ХК-V520, ХК-V530, ХК-V550, ХК-V700, ХК-V710, ХК-V720, ХК-V727, ХК-V730, ХК-V750, ХК-V757, ХК-V760, РК-V770, ХК-VX870 HC- - апарат vx Серија : HC-VXF999, ХК-VXF990, ХК-VX870, ХК-VX980, ХК-VX989 HC-W Серија : HC-W570, ХК-W580, ХК-W850, ХК-W858 HC-WX Серија : HC-WX970
Батеријата Карактеристики : 1. Премиум Литиум јонска клетки, Нова Батерија Pack 2. 100% компатибилен со Оригинални Nikon Батеријата 3. Висока Густина На Енергија , Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни 4. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Претпазливост : Полнење на батеријата пред употреба-Само користи посебни држачи Чувате батеријата терминали чисти Секогаш чувајте ја батеријата во суво место не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет не расклопување на батеријата пакет не го изложувајте батеријата на висока температура Пакет се Вклучуваат : 1 x "ФОЛКСВАГЕН" -VBT190 Батеријата

Декларираните карактеристики

Батерија:
Yes
Број На Модел На:
ФОЛКСВАГЕН -VBT190
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Tectra
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
БАТЕРИЈАТА МОДЕЛ :
ФОЛКСВАГЕН -VBT190
Тип На Батерија:
li-ion батерија
Капацитетот На Батеријата:
1950mAh
Напон:
3.6V

Поврзани производи