Виножито Џемпер Жените Шик Плетење Скокач понеделник вторник среда четврток петок сабота недела Виножито Недела Џемпер LY016
Ново - 34 %

Виножито Џемпер Жените Шик Плетење Скокач понеделник вторник среда четврток петок сабота недела Виножито Недела Џемпер LY016

Залиха
DEN 2289.60
DEN 1511.00
Износот:


Пријателски Забелешка Нашите производи се со висок квалитет високата couture Нашиот производ не се поврзани со одреден бренд. Моделот слики се за повикување само, ве молиме да се види вистинската слика на производот. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прифати ова пред ставање на ред.
Овој џемпер има многу различни верзии, Нашите џемпер е кашмир ве молиме внимателно да ги разликуваат суптилни разлики, Дури и исти слики, но квалитетот е различен,ве Молиме не се споредуваат со ниска цена. 100% Реална слика Големина(cm) 1 инч=2.45 cm S :Биста 85cm Должина 56 см Ракави 55 cm Рамо 38 см М : Биста 90 см, Должина од 57 см Ракави 56 cm S houlder 39 см L : Биста 95 см Должина 58 см Ракави 57 см S houlder 40 cm XL : Биста 100 см Должина 59 см, Ракави 58 cm S houlder 41 cm

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
LY016
Тип На Објект:
Pullovers
Стил:
Повик
Бренд Име:
cosmicchic
Материјал Состав:
70% Волна и 30%поли
Декорација:
Никој
Материјал:
Волна,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
боја:
розова, зелена,виолетова,жолта, сина, црвена,сива
Писмо:
Понеделник,Вторник,Среда,Четврток,Петок,Satday,Недела
Стил:
ПРИКЛУЧОЦИ,Мода
Стил:
Моден виножито недела џемпер

Поврзани производи